Gold partner
6
Лет опыта
6
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
15
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
14203
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (6)

  • Благовіст
    75 000 $
    1 825 $/м²

    Заречная ул., 4к1

    1 комната
    41 / 11 / 18 м²
    этаж 9 из 33
    2021 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира у Сучасному житловому комплексі ЖК Славутич. вул. Зарічна корпус 1 Будинок класу комфорт, стан квартири після будівельників, , засклений балкон, поряд метро Славутич 1 хвилина пішки В будинку встановлено генератор
    Риелтор
  • Благовіст
    80 000 $
    1 699 $/м²

    Заречная ул., 6 к4

    1 комната
    47 / 12 / 21 м²
    этаж 6 из 26
    2021 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира у Сучасному житловому комплексі ЖК Славутич. Вул. Зарічна 6, корпус 2 Будинок класу комфорт, стан квартири після будівельників, 2 санвузла, засклений балкон, поряд метро Славутич 1 хвилина пішки В будинку встановлено генератор
    Риелтор
  • Благовіст
    57 900 $
    1 744 $/м²

    Александра Архипенко ул. (Мате Залки), 5-А

    єВідновлення Оболонь Оболонь
    1 комната
    33 / 16 / 8 м²
    этаж 8 из 16
    1976 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується до продажу 1-кімнатна затишна квартира за адресою вул. Архіпенка 5-А Квартира розташована на середньому 8-му поверсі Тип будинку серії БПС Квартира з косметичним ремонтом У квартирі є гардеробна та просторий балкон Мебльована. Будинок газифікований. В квартирі встановлений кондиціонер Зручне розташування - метро Оболонь та набережна Дніпра з найкращим парком Києва Наталка -10-12 хв пішки. Гарний вид з вікна Розглядаємо державні програми Ідеальний варіант як для проживання, так і для орендного бізнесу Пропозиція від агенції нерухомості.
    Риелтор
  • Благовіст
    128 000 $
    1 320 $/м²

    Олены Пчилки ул., 4

    3 комнаты
    97 / 56 / 14 м²
    этаж 13 из 22
    2014 год постройки
    2 дня назад
    Продаж просторої світлої 3-кімнатної квартири в сучасному районі за адресою вул. Олени Пчілки 4 Квартира розташована на комфортному середньому 13-му поверсі Квартира двостороння, з роздільними кімнатами, ремонтом та двома балконами. Зону холу можна використовувати, як додаткову 4-ту кімнату Кожна кімната облаштована меблями та кондиціонерами. В наявності бойлер та посудомийна машина. В квартирі дуже тепло взимку, за рахунок комунікацій опалення між 12 та 13 поверхом При відключені світла є опалення, водопостачання та працює ліфт. Є генератор Поряд з будинком є парковка, великий гіпермаркет Ашан та зупинка транспорту. Квартира ідеально підійде для проживання великої сімʼї з дітьми....
    Риелтор
  • Благовіст
    105 000 $
    897 $/м²

    Героїв Оборони ул., 9/10

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Выставочный центр Голосеево
    3 комнаты
    117 / 75 / 9 м²
    этаж 3 из 5
    1957 год постройки
    сегодня
    Пропонується на продаж простора квартира в Голосіївському районі столиці. Адреса: вул.Героїв Оборони 9/10. Квартира в будинку сталінської забудови: товсті стіни забезпечують тишу та комфорт, і важливо на сьогоднішній день-безпеку. Високі стелі додають простору та відчуття свободи Квартира загальною площею 117 м2 В квартирі два болкони, три кімнати , санвузел, та дві кладові, які можуть служити гардеробними. Повністю під ремонт. У будинку є газ. Газова колонка на обігрів води. Чудова локація квартири.Поряд Голосіївській парк в пішій доступності, метро ВДНХ, безліч маркетів,лікарень,учбових закладів. Чудово курсує транпорт у різних направленнях. Документи готові до продажу.
    Риелтор
  • Благовіст
    169 000 $
    1 190 $/м²

    Берестейский просп. (Победы), 107

    3 комнаты
    142 / 66 / 17 м²
    этаж 20 из 21
    2 дня назад
    В будинку встановлений інвертор та панелі Пропонується до продажу дворівнева видова 3-кімнатна квартира у класичному стилі в будинку за адресою Берестейський просп. 107. Площа квартири 142 м2. Планування квартири: 1 поверх - кухня, вітальня, санвузол з душовою кабіною, зона відпочинку. 2-й поверхкімната для двох дітей, господарська спальня та санвузол з ванною. У квартирі тепла підлога, два балкони, посудомийна машина, бойлер, фільтр води, камін, велика гардеробна кімната Квартира в ідеальному стані. Не потребує додаткових вкладень. Поруч з будинком підземний паркінг, школи, садочки,лікарні, паркові зони, ТРЦ. У будинку є укриття. Також бонусом до квартири буде кладова на поверсі. Дод...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.